Ihr Jobangebot

Magazynier (m/w/d) na 450 Euro!

Personalhaus Bielefeld GmbH & Co. KG

Dlaczego Personalhaus Bielefeld?
• Sprawiedliwa i ponad taryfowa płatność • Wymarzona praca bez szkolenia
• Wspólne planowanie na przyszłość • Wspólne planowanie na przyszłość •Zacznij od nas! Odkryj nowe perspektywy kariery i wszechstronne możliwości!

Dla naszego renomowanego klienta w Bielefeldzie i w Herfordzie szukamy długoterminowego personelu produkcyjnego do produkcji turbosprężarek.

Twoje zadania:
• Załadunek i rozładunek ciężarówek
• odprawa towarów

Oferujemy:
- punktualne otrzymywanie wynagrodzeń
- opieka osobista od godziny 8-17
- ufna współpraca
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ulgi pozataryfowe
- dopłaty branżowe
- Bonus świąteczny
- emerytura pracownicza
- długoterminowy i stały stosunek pracy
- szczegółowe szkolenie
- przyjemne środowisko pracy
- serwis samochodowy
- blisko misji domowych
- IGZ / DGB
– - kompetentna i miła obsługa. Nasze lokalizacje w Bielefeld, Bad Oeynhausen, Gütersloh, Hamburg, Hamburg-South, Herford, Kolonia, Lübbecke, Münster, Northeast i Paderborn zapewniają wsparcie oparte na lokalizacji.

Twój Profil :
• niezawodność
• Praca zespołowa

Kim jesteśmy:
Personalhaus Bielefeld ma duże doświadczenie w dziedzinie usług personalnych, pracy tymczasowej i rekrutacji. Oferujemy wiele doskonałych możliwości wejścia i kariery w wielu różnych sektorach gospodarki. Czy to w wykwalifikowanych pracownikach, rzemiośle, produkcji czy w sektorze komercyjnym.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Wyślij nam swoją aplikację lub umów się na rozmowę kwalifikacyjną

PERSONALHAUS BIELEFELD

Details zum Jobangebot 1
Kreuzstr. 1
33602 Bielefeld
bewerbung@personalhaus-bi.de
T 0521-9620950