Ihr Jobangebot

Magazynier (m/w/d)

Personalhaus Bielefeld GmbH & Co. KG - Paderborn
Dlaczego Personalhaus Paderborn?

• Sprawiedliwa i ponad taryfowa płatność
• Wymarzona praca bez szkolenia
• Wspólne planowanie na przyszłość
•Zacznij od nas! Odkryj nowe perspektywy kariery i wszechstronne możliwości!

Dla naszego renomowanego klienta w Paderborn szukamy długoterminowego personelu produkcyjnego do produkcji turbosprężarek.

Twoje zadania:
- Załadunek i rozładunek ciężarówek
- odprawa towarów

Twój Profil :
• niezawodność
• Praca zespołowa

Oferujemy:
- punktualne otrzymywanie wynagrodzeń
- opieka osobista od godziny 8-17
- ufna współpraca
zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ulgi pozataryfowe
- dopłaty branżowe
- Bonus świąteczny
- emerytura pracownicza
- długoterminowy i stały stosunek pracy
- szczegółowe szkolenie
- przyjemne środowisko pracy
- serwis samochodowy
- blisko misji domowych
- IGZ / DGB

Kim jesteśmy:
Personalhaus Paderborn ma duże doświadczenie w dziedzinie usług personalnych, pracy tymczasowej i rekrutacji. Oferujemy wiele doskonałych możliwości wejścia i kariery w wielu różnych sektorach gospodarki. Czy to w wykwalifikowanych pracownikach, rzemiośle, produkcji czy w sektorze komercyjnym.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Wyślij nam swoją aplikację lub umów się na rozmowę kwalifikacyjną

kompetentna i miła obsługa. Nasze lokalizacje w Bielefeld, Bad Oeynhausen, Gütersloh, Hamburg, Hamburg-South, Herford, Kolonia, Lübbecke, Münster, Northeast i Paderborn zapewniają wsparcie oparte na lokalizacji.

Details zum Jobangebot 1
Personalhaus Paderborn
Schulze-Delitzsch-Straße 19
33100 Paderborn
bewerbung@personalhaus-pb.de
T 05251-207090